wągry na nosie

Wągry na Nosie


Wągry najczęściej osadzają się na skrzydełkach nosa, wyglądając niczym małe muszki. Nie jest to nic ciekawego, ale można je swobodnie zwalczać i pożegnać je na zawsze. Nos jest bardzo widoczną częścią twarzy każdego człowieka, dlatego wągrów nie sposób ukryć. Zatem trzeba zrobić wszystko, aby zniknęły z twarzy i nie szpeciły jej.


Wągry na nosie najczęściej atakują posiadaczy cer mieszanych i tłustych. Dlatego tak ważna jest dbałość o cerę – codzienne mycie twarzy, demakijaż, usuwanie kosmetyków z cery codziennie wieczorem. Stosowanie peelingu oraz plastrów na zaskórniki również pomoże. Nie ma nic gorszego niż nadmierne natłuszczanie cery tłustej i mieszanej, ponieważ sprzyja ono pojawianiu się zaskórników.


Czarne, z żółtymi kroplami podskórnego tłuszczu, kropki są wyjątkowo nieurodziwe i nic dziwnego, że nikt nie chce ich oglądać na własnej twarzy. Nie wolno na pewno wyciskać ich, ponieważ w ten sposób bardzo łatwo można przenieść zaskórniki na inne miejsca i rozsiać je nie tylko na twarzy, ale też na dekolcie. Zamiast pozbyć się zaskórników, możemy mieć ich jeszcze więcej. Warto kupić specjalne płatki na wągry ponieważ bardzo dobrze usuwają wągry z nosa.


Konkludując
, wągrów polubić nie sposób, ale konsekwencją, uporem i stosowaniem odpowiednich specyfików spokojnie można się z nimi rozstać.

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz