Jak wyglądają Wągry

Jak wyglądają Wągry

 

Wągry, czyli inaczej mówiąc zaskórniki, nie są piękne – zabierają urodę oraz przeszkadzają w codziennym życiu. Małe czarne kropki nie są niczym pożądanym i oczekiwanym. Nastolatkowie oraz osoby dorosłe cierpią z ich powodu – szczególnie te osoby, których twarz jest usiana wielkimi ilościami wągrów. Jak wyglądają Wągry, jak czarne kropki. Urody nie przysparzają, prowadzą do przetłuszczania się skóry, czyli wydzielania się nadmiernej ilości sebum.

 

Wyciskanie wągrów prowadzi do zakażenia skóry oraz mnożenia się wyprysków. Żaden lekarz nie zaleca wyciskania małych ropnych krostek, jakimi są wągry. Ich wygląd jest nieciekawy – czarne kropki wypełnione w pewnej mierze ropnym płynem o kolorze żółtym. Żaden nastolatek nie chce mieć problemu takiego rodzaju, dlatego sposoby na pozbycie się wągrów bywają czasem bardzo desperackie i niebezpieczne – szorowanie twarzy, przemywanie jej spirytusem, długotrwałe parówki ziołowe. Takie działania mogą tylko uszkodzić delikatną cerę buzi każdego człowieka i nadmiernie otworzyć jej pory.

 

Sojusznikiem w walce z zaskórnikami są czas i cierpliwość. One pomagają pozbywać się zaskórników oraz odzyskać radość życia.

Dodaj komentarz